środa, 9 stycznia 2013

Zakładka dla najbliższych

Od dziś zaczynamy podrzucać Wam pomysły na zbliżające się święta - Dzień Babci i Dzień Dziadka :) Na początek pomysły dla maluszków! Przygotowanie laurki jest w tym przypadku w większej części po stronie rodziców, ale nic się nie martwcie - pomysły będą proste i żeby je zrealizować naprawdę nie trzeba mieć wielkich zdolności plastycznych. Wystarczy kartka z bloku technicznego, nietoksyczne farby, pędzelek, kawałek wstążki, dziurkacz i nożyczki. Gotowi?
Niewielki wysiłek dla rodziców, wielka radość dla Dziadków :) I świetna pamiątka... Jeśli chcecie, by efekt był trwalszy - zalaminujcie zakładki (przed zrobieniem dziurki) domowym sposobem - po prostu z jednej i drugiej strony naklejcie szeroką taśmę klejącą i dotnijcie jej brzegi :)

PS Podczas pracy lepiej mieć pod ręką "mokre" chusteczki, nigdy nie wiesz, kiedy właściciel/właścicielka czerwonej stopy zechce rzucić się w pogoń, zostawiając malownicze ślady... ;)11 komentarzy:

 1. Suuuper...my mamy już pomysł na prezent na dzień Babci i Dziadka...też związaną z częścią małego ciałka...:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba! podbieram pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bunia pomysł świetny u nas Dziadkowie oczywiście dostaną zdjęcie wnuków specjalnie zrobione i przerobione :)i laurki zrobione przez Igusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia muszą być! :) Tak jak i laurka do nich :))

   Usuń
 4. A czy można takie zakładki zrobić używając farb do malowania palcami? Tylko takie posiadam, a wydaje się, że nie mogą być toksyczne skoro do malowania palcami służą :)

  OdpowiedzUsuń

Za każde słowo, serdecznie dziękujemy!