piątek, 28 grudnia 2012

Gotowi do zabawy?

Święta, święta i po świętach... :) Mam nadzieję, że pod choinką znalazły się jakieś akcesoria plastyczne, bo właśnie teraz mogą się przydać! Lada dzień Sylwester i obojętnie, czy spędzacie je na skromnej imprezie, czy zostajecie w domu z maluszkiem lub organizujecie bal dla dzieci - warto zadbać o odpowiednie dekoracje i akcesoria :) To wcale nie jest takie trudne!Źródła zdjęć: 1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 // 7 // 8 

Efektowne nakrycia głowy możecie wykonać z papierowych talerzyków lub z kolorowego bloku technicznego. Zaszalejcie z ich ozdabianiem - wykorzystajcie kolorowy papier, farby, brokat w kleju! Czapeczki mogą mieć zabawne minki lub po prostu napis 2013! Jeśli macie w domu słomki i dość cienki kolorowy papier, możecie sami zrobić eleganckie - rozwijające się przy dmuchaniu przez słomkę - trąbki :)
Na sylwestrową dekorację świetnie pasuje motyw zegara. Tu znowu przyda się papierowy talerz lub sztywny papier. W papierowych torbach z naklejonymi zegarami, które odliczają czas do Nowego Roku, można schować smakołyki lub pomysły na zabawy. Jeszcze tylko wsypcie confetti do baloników... Nie musicie kupować gotowego! Wystarczy dziurkacz i kolorowe skrawki papierów. O północy wręcz wypada, by taki balonik z hukiem pękł nad głowami... :)
A już niebawem, jeszcze przed Nowym Rokiem, zobaczycie naszą propozycję prostej sylwestrowej zabawy, po której zostaje fajna pamiątka. Dla małych i dużych, proste i zabawne!

Do wykonania ozdób możecie potrzebować: papieru, kleju brokatowego, naklejek, kleju, farb, kredek.


2 komentarze:

Za każde słowo, serdecznie dziękujemy!